قوانین و مقررات سایت

[vc_row][vc_column][vc_column_text css=”.vc_custom_1526127951619{padding-top: 20px !important;padding-right: 20px !important;padding-bottom: 20px !important;padding-left: 20px !important;background-color: #ddb982 !important;}”]از آنجا که کلیه کتابها و اوراق مخطوط در این سایت، با رعایت حقوق مادی و معنویِ صاحبانِ آثار در طی سالیان متمادی تهیه شده اند، رعایت نکات ذیل ضروری است:
1. تصویر/تصاویرِ دیجیتالیِ خریداری شده، فقط برای خریدار ارسال شده است. چنانچه شخص حقیقی یا حقوقیِ دیگر می خواهد از آنها استفاده کند، باید مستقیما خریداری کرده یا مبلغ آن را جداگانه پرداخت کند.
2. محاسبۀ قیمتها، با کمترین حدّ ممکن و در راستایِ حمایت از محققانِ مستقل، ترویج فرهنگ کتابخوانی، احترام به میراث کهن، اطلاع رسانی، و کمک به توسعۀ تاریخ علم در کشور می باشد. از این رو، قیمتهای ثبت شده، فقط برای یک کاربر، با ویژگیِ (شخص حقیقی) در نظر گرفته شده است.
3. کتابخانه های عمومی، دانشگاهها، حوزه های علمیه، و مؤسساتی که از منابع بصورت مشترک و با کاربرهای متعدد استفاده می کنند، لازم است طی توافق جداگانه، برای خرید محصولات اقدام نمایند. این مراکز می توانند با ارسال ایمیل به info@mzi.ir تقاضای خود را رسما اعلام نمایند تا در خصوص نحوه و مبلغ خدمات توافق گردد.
4. برای مراکز حقوقی که رعایت بند 3 را نمایند مشوقهایی در نظر گرفته شده است که مهمترینِ آنها، امکان دسترسی به منابع دست اول و غیر مندرج در سایت می باشد.
5. هر گونه شکایت دربارۀ نقض حق (کپی رایت) در خصوص تمامیِ موادّ ثبت شده در سایت را می توانید به ایمیل info@mzi.ir ارسال کنید تا ظرف مدتی کوتاه، به آن رسیدگی و پاسخ داده شود.
6. این سایت از ثبت و درج کتاب/اسنادی که حقوق مؤلفان و مالکان آنها مجهول باشد معذور است.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]